Specjalista ds. Dotacji Unijnych

Aug 29, 2024
Warsaw, Poland
... Not specified
... Intermediate
Full time
... Office work

Czy pasjonuje Cię wspieranie innowacji poprzez fundusze unijne? Poszukujemy Specjalisty ds.Dotacji Unijnych, który dołączy do naszego zespołu! W tej roli będziesz odpowiedzialny za dokumentowanie i monitorowanie projektów finansowanych ze źródeł krajowych i międzynarodowych, zapewniając zgodność z wytycznymi UE oraz optymalizując alokację zasobów. Będziesz ściśle współpracować z różnymi działami, zarządzać projektami za pomocą systemu SL2021 oraz komunikować się z instytucjami wspierającymi. Jeśli posiadasz wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów, co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z funduszami unijnymi oraz silne umiejętności analityczne i komunikacyjne, zachęcamy Cię do aplikowania i dołączenia do naszego dynamicznego zespołu!

Zadania i obowiązki:

  • Rozliczanie projektów współfinansowanych z krajowych i międzynarodowych funduszy UE.
  • Monitorowanie poprawności wydatków pod kątem zgodności z zasadą konkurencyjności oraz opisywanie dokumentów finansowych w zakresie ich kwalifikowalności i zgodności z projektem.
  • Monitorowanie osiągania wskaźników projektowych i realizacji budżetu.
  • Ścisła współpraca między działami odpowiedzialnymi za właściwą alokację zasobów finansowych i ludzkich.
  • Monitorowanie zmian personalnych w zespołach zaangażowanych w realizację projektów i reagowanie na te zmiany.
  • Zarządzanie projektami za pomocą systemu SL2021.
  • Nadzór nad realizacją umów o dotacje unijne zgodnie z obowiązującymi wytycznymi krajowymi i unijnymi.
  • Nadzorowanie i regularne aktualizowanie harmonogramów realizacji projektów.
  • Komunikacja z przedstawicielami instytucji wspierających.
  • Analizowanie możliwości pozyskania funduszy unijnych dla firmy.
  • Identyfikowanie działań badawczo-rozwojowych w ramach bieżących i projektowych działań.
  • Możliwość rozwoju w zakresie: Statusu Centrum Badawczo-Rozwojowego.
  • Rozliczania ulg podatkowych (Ulga B+R, IP Box).

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse).
  • Co najmniej dwa lata doświadczenia w rozliczaniu funduszy unijnych lub współpracy z agencjami finansującymi.
  • Znajomość programów operacyjnych na lata 2021-2027.
  • Znajomość aktualnych przepisów i wytycznych dotyczących realizacji projektów unijnych oraz kwalifikowalności wydatków (umiejętność praktycznego ich stosowania).
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).
  • Biegła znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynną komunikację (co najmniej na poziomie B2).
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność, rzetelność i dokładność.

Model pracy

  • Praca w modelu hybrydowym - min. 3 dni w naszym warszawskim biurze.

Benefity i rozwój zawodowy

  • Elastyczne godziny pracy — swój dzień pracy możesz rozpocząć w dowolnym momencie pomiędzy 8:00 i 10:00.
  • Szeroki wybór szkoleń i kursów — warsztaty organizowane wewnątrz studia, szkolenia zewnętrzne dla wszystkich pracowników, wydarzenia z cyklu “Meet a star”, szereg inicjatyw mających na celu wymianę wiedzy, e-learning, kursy online. Okazji do nauki Ci nie zabraknie!
  • REDzi mają dostęp do Kafeterii  - platformy za pośrednictwem której mogą otrzymywać bonusy abonamentowe, dodatkowe pakiety medyczne czy bony i kody do sklepów i kin.
  • Merch — prezenty dla nowonarodzonych rebeliantów i regularne szanse na zdobycie fajnych łupów!
  • Pakiet powitalny z niespodzianką, który otrzymasz po dołączeniu do zespołu.

Zdrowie i wellbeing

  • Prywatna opieka medyczna — możesz wybrać plan medyczny wraz z dentystycznym, który najbardziej Ci odpowiada i dołączyć do niego swoich najbliższych.
  • Badania zdrowotne  — testy oraz szczepienia przeprowadzane w studiu oraz profesjonalne doradztwo specjalisty.
  • Darmowe wsparcie psychologiczne oraz dostęp do organizowanych cyklicznie webinarów o tematyce wellbeing i zdrowia psychicznego.
  • Karta Multisport, z którą zyskasz dostęp do wielu placówek sportowych w całym mieście.

Przyjazne miejsce pracy

  • Masz psa? Zabierz go ze sobą. Lubimy towarzystwo futrzastych przyjaciół :)
  • Zabawa i integracja — organizujemy różne wydarzenia, żeby się zrelaksować i spędzić ze sobą czas, podczas których gramy w gry i generalnie dobrze się bawimy.
  • Zdrowie jest dla nas ważne, więc w trakcie pracy możesz skorzystać z dostępnych dla pracowników owoców, przekąsek, muesli, miodu organicznego, wyboru mleka wegańskiego oraz kawy speciality.
  • Międzynarodowy zespół — w CD PROJEKT RED masz szansę pracować z ludźmi z całego świata.

Warszawski kampus

  • Zrównoważone, eko podejście — na naszym warszawskim kampusie zgromadziliśmy panele solarne, które dostarczają zielonej energii, ok. 2000 roślin oraz system filtrujący, który oczyszcza powietrze w studiu, stację ładowania dla samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne. Dysponujemy również miejscami przeznaczonymi do relaksu.
  • Siłownia ze ścianką wspinaczkową i doskonale wyposażona siłownia ze ścianką wspinaczkową, codziennym wsparciem asystenta oraz zajęciami jogi i zdrowego kręgosłupa.
  • Duży parking dla samochodów, motorów i rowerów.

Jeśli chcesz zgłosić nieprawidłowość w procesie rekrutacji, kliknij tutaj.

COMPANY JOBS
125 available jobs
WEBSITE