Senior Income Tax Specialist (CIT)

Mar 15, 2024
Warsaw, Poland
... Not specified
... Senior
Full time
... Office work

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego podatkowego dream team. Jeśli posiadasz doświadczenie w podatkach dochodowych i chcesz rozwijać się w dynamicznym i pełnym wyzwań środowisku, to może szukamy właśnie Ciebie?

Chcielibyśmy Ci powierzyć nadzór nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa podatkowego w zakresie podatków bezpośrednich w spółkach Grupy Kapitałowej CD PROJEKT, a w szczególności:

Twoje zadania i obowiązki:

  • Udział w przygotowywaniu opinii i rekomendacji dotyczących interpretacji przepisów prawa w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.
  • Przygotowywanie projektów pism w ramach korespondencji z organami podatkowymi.
  • Analiza treści zawieranych przez spółki w Grupie umów, porozumień, aneksów oraz innych dokumentów korporacyjnych pod kątem eliminacji ryzyk podatkowych a także identyfikacji obowiązków podatkowych w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych.
  • Analiza oraz weryfikacja dokumentacji księgowej pod względem rozliczeń podatkowych.
  • Udział w pracach zespołów projektowych celem zapewnienia efektywności i prawidłowości kalkulacji podatków.
  • Prowadzenie projektów w ramach prac zespołu podatkowego i w relacji z innymi zespołami.

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – ekonomia, prawo oraz pokrewne.
  • Min. 4 lat doświadczenia w obszarze podatków bezpośrednich.
  • Samodzielności  oraz chęci dalszego rozwoju w obszarze prawa podatkowego.
  • Praktycznej znajomości przepisów prawa podatkowego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych. Znajomość regulacji dotyczących podatku od towarów i usług będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomości MS Excel.
  • Wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Skrupulatności i przywiązywania uwagi do detalu.

Model pracy:

  • Office-First: praca z biura min. 10 dni w miesiącu, elastyczny wybór dni pracy z biura.

Benefity i rozwój zawodowy

  • Elastyczne godziny pracy — swój dzień pracy możesz rozpocząć w dowolnym momencie pomiędzy 8:00 i 10:00.
  • Szeroki wybór szkoleń i kursów — warsztaty organizowane wewnątrz studia, szkolenia zewnętrzne dla wszystkich pracowników, wydarzenia z cyklu “Meet a star”, szereg inicjatyw mających na celu wymianę wiedzy, e-learning, kursy online. Okazji do nauki Ci nie zabraknie!
  • REDzi mają dostęp do Kafeterii  - platformy za pośrednictwem której mogą otrzymywać bonusy abonamentowe, dodatkowe pakiety medyczne czy bony i kody do sklepów i kin.
  • Merch — prezenty dla nowonarodzonych rebeliantów i regularne szanse na zdobycie fajnych łupów!
  • Pakiet powitalny z niespodzianką, który otrzymasz po dołączeniu do zespołu.

Zdrowie i wellbeing

  • Prywatna opieka medyczna — możesz wybrać plan medyczny wraz z dentystycznym, który najbardziej Ci odpowiada i dołączyć do niego swoich najbliższych.
  • Badania zdrowotne  — testy oraz szczepienia przeprowadzane w studiu oraz profesjonalne doradztwo specjalisty.
  • Darmowe wsparcie psychologiczne oraz dostęp do organizowanych cyklicznie webinarów o tematyce wellbeing i zdrowia psychicznego.
  • Karta Multisport, z którą zyskasz dostęp do wielu placówek sportowych w całym mieście.

Przyjazne miejsce pracy

  • Masz psa? Zabierz go ze sobą. Lubimy towarzystwo futrzastych przyjaciół :)
  • Zabawa i integracja — organizujemy różne wydarzenia, żeby się zrelaksować i spędzić ze sobą czas, podczas których gramy w gry i generalnie dobrze się bawimy.
  • Zdrowie jest dla nas ważne, więc w trakcie pracy możesz skorzystać z dostępnych dla pracowników owoców, przekąsek, muesli, miodu organicznego, wyboru mleka wegańskiego oraz kawy speciality.
  • Międzynarodowy zespół — w CD PROJEKT RED masz szansę pracować z ludźmi z całego świata.

Warszawski kampus

  • Zrównoważone, eko podejście — na naszym warszawskim kampusie zgromadziliśmy panele solarne, które dostarczają zielonej energii, ok. 2000 roślin oraz system filtrujący, który oczyszcza powietrze w studiu, stację ładowania dla samochodów elektrycznych oraz łąki kwietne. Dysponujemy również miejscami przeznaczonymi do relaksu.
  • Siłownia ze ścianką wspinaczkową, codziennym wsparciem asystenta oraz zajęcia z jogi i zdrowego kręgosłupa.
  • Duży parking dla samochodów, motorów i rowerów.
  • Stacja naprawcza dla rowerów oraz prysznice są dostępne dla każdego pracownika.
  • Brak dress-code’u — cenimy sobie swobodę i ubieramy się w to, co lubimy.

Jeśli chcesz zgłosić nieprawidłowość w procesie rekrutacji, kliknij tutaj.

COMPANY JOBS
137 available jobs
WEBSITE